Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

XenForo v2.1.0 Beta 5 Türkçe dil paketi

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Merhaba arkadaşlar, elimden geldiğince çevirmeye çalıştım, çeviri %98 falan tamamlanmaştır. xenforo.gen.tr sitesinin çevirisini kullanıyordum bir çok yerlerinde değişiklik ve düzenlemeyi kendim yaptım. 2.1.0 Beta 5 sürümünde çıkan cümle ve kelimeleri kendim çevirdim. Güncellenmeye devam etmeye çalışacağım. XenForo v2.1.0 Beta 5 sürümü için Türkçe dil paketini ekten indirebilirsiniz.

Xenforo 2.10 Beta 5 versiyonu Türkçe yama nasıl yüklenir.

Hazırlanmış olan Türkçe dil yamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra, ziplenmiş olan .xml uzantılı çeviri yama dosyasını zipten çıkartın.

Admin panelinde Appearance > Languages bölümüne geliyoruz. Link => admin.php?languages/

Açılan sayfada üst kısımda bulunan Import butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfada Import from uploaded XML file bölümüne yükleyeceğimiz Tükçe dil yamasının dosyasını seçiyoruz. Diğer seçenekleri ellemiyoruz aşağıdaki görseldeki gibi ayarlayarak Import butonuna tıklıyoruz.

Ekli dosyalar

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

asi_boyz

Kayıtlı Üye
Allah senden razı olsun. Başka hiç bir siteye üye olamadım. Hepsi yönetici onayı gibi saçmasapan bir sistem çıkarmış. Ne yapacaksın nüfus müdürlüğünden mi araştıracaksın beni. Bu siteyi kurana çok teşekkür ederim. Bu arada beta olmayan 2.0 versiyonu için dil dosyası temin edebilir misin ?

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Allah senden razı olsun. Başka hiç bir siteye üye olamadım. Hepsi yönetici onayı gibi saçmasapan bir sistem çıkarmış. Ne yapacaksın nüfus müdürlüğünden mi araştıracaksın beni. Bu siteyi kurana çok teşekkür ederim. Bu arada beta olmayan 2.0 versiyonu için dil dosyası temin edebilir misin ?
Allah cümlemizden razı olsun hocam değerli yorumun için teşekkür ederim.
Ekteki eklediğim dil doyasını XenForo 2.0 sürümlerinde kullanmıştım.

Ekli dosyalar

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam