Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Smf yeni üyelikleri kapatma

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
2,713
Puanları
113
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Cinsiyet
Erkek
Web sitesi
Siteye git
Smf forum sistemlerinde forum sitenizi yeni üyeliklere kapatmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Üst navbar (menü) de bulunan Yönetim butonuna tıklayın. Açılan sayfada Üyeler sekmesi altından Üye Olma > Seçenekler alanına gidiyoruz.Açılan sayfada bulunan Yeni üyeler için kullanılacak kayıt metodu seçeneğini kullanarak forum sitenizi yeni üyeliklere kapatabilir, e posta onaylı, yönetici onaylı ve onay gerektirmeden kayıt olma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Bu seçenekler ne işe yarar?
Hızlı Kayıt: Foruma üye olmak isteyen ziyaretçilerin kayıt olma sayfasındaki formu doldurduktan sonra direkt olarak üyelikleri aktif olur.
E-Posta Onaylı: Forum sitenize üye olacak ziyaretçilerin üyeliklerinin aktif olması için ziyaretçinin e-posta adresine aktivasyon kodu gönderilir mail adresindeki yönlendirme sayesinde üyeliklerini aktif edebilirler. (Sitenizde mail sistemi sorunsuz şekilde çalışması gerekmektedir).
Yönetici Onaylı: Üyelik sistemini yönetici onaylı olarak seçerseniz üyelikleri sadece forum yöneticileri aktif edebilir.
Yeni Kayıtlar Kapalı !: Yeni kayıtlara kapalı seçeneği ise forum sitenizi yeni üyeliklere kapatır, misafirlerin sadece ziyaretçi olarak sitede dolaşmasını sağlar.SMF forum sitesini yeni üyeliklere kapatmak için Yeni Kayıtlar Kapalı ! seçeneğini seçin, işlemi tamamlamak için altta bulunan Kaydet butonuna tıklayın.Bu işlemleri tamamladıktan sonra forum sitemiz yeni üyeliklere kapalı olarak devam eder.

 
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

  • İpucu
  • ipucu
  • Flatcast radyoların ihtiyaç duyduğu port numarası 40123'tür.
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
Üst