Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

SELAM RADYO ACTIRMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ RCC ETSEM

Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.

C¤{S¶£¶L¶£¶N}C¤

Kayıtlı Üye
SELAM SİZLERDEN RİCAM DELİSEVDAM ADINDA RADYO ACARMISINIZ RCCAMDIR
RADYO SAHIBI EMRE &SELEN YAZARMISIN ..ADMİN ELFİDA
INDEXSIN ALTINA ÖMRÜMÜN GERİ KALANI KOCA HARFLE .YANINA KALP KALP KALPIN INDE SELEN&EMRE YAZARMISINIZ

INDEKS YANLARINDA ISILTILI KALPLER YADA YILDIZLAR OLSUN HAREKETLI ISILTILI
ISILTILARI OLAN GRI RENK INDEKS RICAMDIR SON BIR RICAM İNDEKSİN ÜSTÜNE ATACAGIM RESMI KULLANIRMISINZ BIRAZ KOYULTUP BEYAZ YERLERI SİMDİDEN TSKLER EMEGINIZEE SAGLIK YARDIMCI OLURSANIZ COK MUTLU OLURUM SAYGILAR

Son düzenleme:
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

C¤{S¶£¶L¶£¶N}C¤

Kayıtlı Üye
DÜNDEN BERİ KAC KİSİ GÖRDÜ AMA YARDİMCİ OLAN YOK SANIRIM
BEN UGRASTIM AMA ACTIGIM KONUYU SILEMEDIM SIZ SILERSINIZ BEN ISTEMEDIM BISI SAYIN .YINEDE TSK EDERIM ISTEGIM IPTALDIR MUHATAP OLAN OLMADI SAYGILAR

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Aleyküm selam öncelikle şunu belirtmeliyim ki maalesef gören kişi veya kişilerin tek hayatı burası değil herkes görebilir ama durumu müsait olan ilgilenebilir.

Radyo isteğinde bulunabilmek için ise aşağıdaki bağlantıda bulunan şartları yerine getirmeniz gerekmetedir.

sitemizde index isteğinde bulunmak için en az 50 mesajınız olması gerekmektedir.

C¤{S¶£¶L¶£¶N}C¤

Kayıtlı Üye
Aleyküm selam öncelikle şunu belirtmeliyim ki maalesef gören kişi veya kişilerin tek hayatı burası değil herkes görebilir ama durumu müsait olan ilgilenebilir.

Radyo isteğinde bulunabilmek için ise aşağıdaki bağlantıda bulunan şartları yerine getirmeniz gerekmetedir.

TSK EDERİM EN AZINDAN MUATAP OLUP CVP YAZMISSINIZ RICAM OLUR ACTIGIM RD ISTEGI KONUSUNU SILERMISINIZSAYGILAR

Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.
« | slmm »

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam