Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

radyo istemimdir

mısragül

Kayıtlı Üye
selam hayırlı akşamlar flatkolik.net forumunun değerli emektarları www.gurbet gözlüm.fm.fm.tc adında radyo istemim olacaktı umarım yardımcı olursunuz. radyo indeksi emektar arkadaşların yapmış olduğu indekslerden olur radyo admini mısragül- sorumlu funda- dj olarakta mısra-funda olarak yazarsanız çok sevinirim.harita uygun olur eğer eklerseniz.çok zahmet veriyorum kul hakkıdır hakkınızı helal edin.hayırlı forumlar diliyorum.

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
selam hayırlı akşamlar flatkolik.net forumunun değerli emektarları www.gurbet gözlüm.fm.fm.tc adında radyo istemim olacaktı umarım yardımcı olursunuz. radyo indeksi emektar arkadaşların yapmış olduğu indekslerden olur radyo admini mısragül- sorumlu funda- dj olarakta mısra-funda olarak yazarsanız çok sevinirim.harita uygun olur eğer eklerseniz.çok zahmet veriyorum kul hakkıdır hakkınızı helal edin.hayırlı forumlar diliyorum.
Merhaba aramıza hoşgeldiniz.
Ben şehir dışında olduğum için bilgisayarda yanımda yok ne yazzık ki yardımcı olamıyorum size. Belki başka arkadaşlardan birisi yardımcı olabilir. Keyifli forumlar dilerim.

mısragül

Kayıtlı Üye
teşekkür ediyorum.bakan arkadaş olursa yardımcı olabileceklerini umuyorum.

Kuzeyin Kızı

Dünyaya Az Meylet ki Hür Yaşayasın..
Kayıtlı Üye
Şube
Trabzon
Web sitesi
Siteye git
Merhaba aramıza hoşgeldiniz mısra gül. Bende şehir dışındayım ama en kısa zamanda size yardımcı olmaya çalışacağım 👍

mısragül

Kayıtlı Üye
hoş buldum.çok teşekkür ediyorum.emeğinize güzel yüreğinize sağlık.

mısragül

Kayıtlı Üye
selam ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkür ediyorum.hayırlı günler ve hayırlı forumlar dilerim.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git

mısragül

Kayıtlı Üye
önemli deyil yönetici ve sorumlu sizsiniz bizede saygıyla beklemek düşüyor..hayırlı forumlar diliyorum.

mısragül

Kayıtlı Üye
selam sizden istemiş olduğum radyo talebimi ben istememiş ve sizde okumamış olun.gerek kalmadı saolun var olun sizlere hayırlı günler hayırlı forumlar dilerim.işleriniz rast gitsin.

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam