Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

fm.tc dj ekleme sorunu

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
selam fm.tc sitesinden radyoya girdiim dj isimlerinde ekleme yapacaktım dj isimlerini ekledim sonra taslaklara onay verdim.işleminiz başarıyla kabul edildi diye yazdı ama bu sefer radyoya dışarıdan baktım radyo sitesi yani ekran sabitken devamlı kaymaya başladı.tekrar giriş yaptım eklediğim dj isimlerini silip tekrar onay verdim.ama deişen bişi olmadı.sayfa devamlı kayıyor dinleyicimde aynı şekilde söyledi.bende durumu bildirmek için foruma yazıyorum.lütfen yardımcı olurmusunuz.bilmeden bir hataya sebeb oldum.

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Aleyküm selam incelediğimde kodlamayı bozmuşsunuz onu düzelttim siz dj eklemek kaldırmak için kodlarla değil fm.tc adresinin admin panelini kullanacaksınız.

Admin panelde sol taraftaki menüden Djler seçeneğine gelin.

Buradaki kısımdan dj ekleyebilir, silebilir, düzenleyebilir ve isteediğiniz rengi verebilirsiniz.

Bu şekilde yaptığınız değişikler index'te görünecektir. Sizin kodlamayla hiç işiniz olmamaktadır sid numarası falan hepsini bu seçeneklerden değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
çok tşk ederim.allah rzı olsun.inanın çok mutlu oldum.allahımda sizi ve sevdiklerinizi mutlu etsin inşaallah.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam