Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Flatcast Privacy Police (Gizlilik Politikası) kabul etme

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Merhaba arkadaşlar, bir kaç kişiden radyoya giremiyorum gibi laflar duyunca sorunun bu olduğunu farkettim ve bu şekilde bir yazı hazırlamak istedim umarım faydalı olur :) Flatcast gizlilik politasını kabul etmeden radyoya giriş yapmaya izin vermiyor. Radyoya giriş yapabilmek için flatcast' ın gizlilik politasını okuyarak onaylamanız lazım.

Gizlilik politikası nedir: Gizlilik Politikası (Privacy Policy), internet sitelerinde veya uygulamalarında yer alan, kullanıcıya hangi kişisel bilgilerinin toplanacağı ve toplanan kişisel verilerinin ne şekilde işleneceğini beyan eden resmi politika metnidir.

Gizlilik politikası metinlerinin temeli Veri Koruması Hukuku ile kullanıcıların kişisel verilerinin korunmasıyla alakalı birçok hukuki kanuna dayanmaktadır. Her internet sitesi veya uygulama kullanıcılarının bazı kişisel verilerine ihtiyaç duyabilir. Bu verilerin toplanması oldukça doğaldır zira bu veriler vasıtasıyla uygulamalar veya internet siteleri, kullanıcılara kişiselleştirilmiş performans ve özellikler sunabilirler.

Flatcast radyoya girdiğinizde aşağıdaki bir uyarı alıyorsanız eğeri, gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir. Altta bulunan görseldeki işaratlediğim yere (click here for FLATCAST-Privacy Police) linkine tıklayarak politika sayfasına gidersiniz.

Açılan politika sayfanızda, sistem sizden hangi bilgileri topluyor, çerez kullanımı, v.b hakkında bilgiler verir ve sizde kabul etmek istiyorsanız en altta bulunan Yes, I accept the Privacpolicy! linkine tıkladıktan sonra radyoya rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Not: Bu işlem tek bir defaya mahsus olmayıp sürekli olarak kabul edilmesi istenmektedir. Her seferinde bu adımları takip ederek radyoya girişinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam