Kayıt ol

Merhaba Ziyaretçi

Kayıt olarak forum sitemizdeki tüm içeriklerden faydalanabilir, konu açabilir ve ek dosyaları indirebilirsiniz. Tüm özelliklerden yararlanmak için üye olabilirsiniz.

Kayıt ol Giriş yap
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Flatcast beyaz tema sorunu

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
rank
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
2,376
Reaksiyon puanı
418
Puanları
83
Konum
Adana
Web sitesi
Siteye git
Cinsiyet
Bay
Merhaba, flatcast radyolarında yayıncı ve dinleyici arkadaşlar için olan bir tema sorununu ve bu soruna bir kaç çözüm yolu anlatmaya çalışacağım. Yayındaki dj temanız bazı dinleyicileri görünüyor, bazı kişilere veya size görünmüyor ise bunun sebebi https:// (güvenlik sertifikası) artık bu tüm web siteleri için şart sunulmasının ardından haliyle bütün web siteleri SSL sertifikası kurarak yönlendirme yapmak zorunda kaldı. SSL sertifikası ile alınan tema urlsi güncel olmayan web tarayıcıları (İnternet Explorer 6, 7, 8 v.b) ve gücel olmayan Windows sürümlerinden kaynaklanmaktadır.

Bu soruna çözüm olacak bazı adımlar:
  1. İlk olarak bilgisayarınızın tarih ve saati güncel olduğundan emin olun. Eğer saat ve tarih ayarlarınız güncel ise aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.
  2. Bu soruna çözüm olarak imkanınız varsa yani kullandığınız işletim sistemi destekliyorsa İnternet Explorer web tarayınızı İE11 sürümüne güncelleme yaparak kontrol edebilirsiniz.
  3. Eğer eski bir işletim sistemi (Windows 1.0, Windows 2.0, Windows 3.0, Windows 95, Windows XP, Windows Home, v.b) işletim sistemi kullanıyorsanız eğer buradan FLATCAST-Player without Browser (Web tarayıcısı olmadan flatcast radyo dinleme) uygulamasını indirebilirsiniz.
 
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
Üst