Flatcast beyaz tema sorunu

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
2,893
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Web sitesi
Siteye git
Merhaba, flatcast radyolarında yayıncı ve dinleyici arkadaşlar için olan bir tema sorununu ve bu soruna bir kaç çözüm yolu anlatmaya çalışacağım. Yayındaki dj temanız bazı dinleyicileri görünüyor, bazı kişilere veya size görünmüyor ise bunun sebebi https:// (güvenlik sertifikası) artık bu tüm web siteleri için şart sunulmasının ardından haliyle bütün web siteleri SSL sertifikası kurarak yönlendirme yapmak zorunda kaldı. SSL sertifikası ile alınan tema urlsi güncel olmayan web tarayıcıları (İnternet Explorer 6, 7, 8 v.b) ve gücel olmayan Windows sürümlerinden kaynaklanmaktadır.

Bu soruna çözüm olacak bazı adımlar:
  1. İlk olarak bilgisayarınızın tarih ve saati güncel olduğundan emin olun. Eğer saat ve tarih ayarlarınız güncel ise aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.
  2. Bu soruna çözüm olarak imkanınız varsa yani kullandığınız işletim sistemi destekliyorsa İnternet Explorer web tarayınızı İE11 sürümüne güncelleme yaparak kontrol edebilirsiniz.
  3. Eğer eski bir işletim sistemi (Windows 1.0, Windows 2.0, Windows 3.0, Windows 95, Windows XP, Windows Home, v.b) işletim sistemi kullanıyorsanız eğer buradan FLATCAST-Player without Browser (Web tarayıcısı olmadan flatcast radyo dinleme) uygulamasını indirebilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst