Kayıt ol
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

fcp sorunu

bynsessizce

Kayıtlı Üye
windows 10 da fcp li tema almak çok zor bununla ilgili bir bilginiz var mı acaba rica etsem yardımcı olurmusunuz

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git

bynsessizce

Kayıtlı Üye
başka klasöre atiyorum ordan alabiliyordum simdi oda olmuyor hadi ins çözersiniz

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git
Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları > Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını Değiştir seçeneğine gelerek açılan penceredeki ayarın aşağıdaki olduğunu kontrol edip söyleyebilirmisiniz.

Ayarın aşağıdaki şekilde olması gerekir. Kaydırma çubuğu en altta olacak.

Eğer ayar bu şekilde ve yine görüntülenmiyorsa tüm verilerinizi (resim, dosya, v.b) yedekleyerek aşağıdaki adımları izleyin.

Gerekli dosyalarınızı kesinlikle yedekleminizi öneririm silinir.

Başlat > Ayarlar > Hesaplar tıkladıktan sonra açılan penceredeki sol menüden Aile ve diğer kullanıcılar seçeneğini tıklayın.

Açılan pencerede Diğer Kullanıcılar seçeneği altından Bu bilgisayara başka birini ekle seçeneğine tıklayın.

Eğer Windows hesabı eklemek istemiyorsanız, Bu kişinin oturum açma bilgilerine sahip değilim seçeneğine tıklayın.

Hesap oluşturma penceresi çıkacak bunuda Microsoft hesabı olmayan bir kullanıcı ekleyin seçeneğine tıklayarak devam edin.

Şimdi bir kullanıcı adı ve parola oluşturmanızı isteyecek kullanıcı adını belirleyin parola kullanmak istiyorsanız parolanızı da belirleyip ilgili kısımlara yazarak İleri butonuna tıklayın.

Hesap oluşturuldu şimdi yetkilendirme yapacağız. Oluşturduğunuz hesabın üzerine tıklayarak çıkan seçeneklerde hesap türünü değiştir butonuna tıklıyoruz. Hesap türünü Yönetici olarak değiştirerek Tamam butonuna tıklıyoruz.

Hesap türünü yönetici olarak belirledikten sonra Başlat menüsüne tıklayın. Alttaki görselde işaretlediğim yerden oturumu kapat seçeneğini tıklayın. Oturum kapandıktan sonra sol alt tarafta yeni oluşturduğunuz kullanıcı hesabı ile oturum açın.

Tüm ayarlar varsıyalan ayarlara dönecektir ondan sonra kontrol edebilirsiniz.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git

bynsessizce

Kayıtlı Üye
1.sekilde oldu rahat buldum sizide yordum kusura bakmayın çok tsk ederimm

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Şube
Adana
Meslek
Hamal
Web sitesi
Siteye git

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam