Kayıt ol

Merhaba Ziyaretçi

Kayıt olarak forum sitemizdeki tüm içeriklerden faydalanabilir, konu açabilir ve ek dosyaları indirebilirsiniz. Tüm özelliklerden yararlanmak için üye olabilirsiniz.

Kayıt ol Giriş yap
Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

DOSTLARİM İYİ NİYETİMDEN VURDULAR BENİ

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
rank
Reaksiyon puanı
6
çok süper bir paylaşım yüreğinize sağlık.

nrlana

Kayıtlı Üye
rank
Reaksiyon puanı
2
slm günaydın.Defne çok mahcup olarak yazıyorum kusura bakma ne olur bu 2.isteğim olacak eğer zamanın müsait olup yapabilirsen bu temanıda çok beğendim.Ama bir yazı gördüm çok beğendim onu yazmamız mümkünmü acaba
''Bir Erkeğe fazla Güvenirsen, Eline Silahı Vermiş Olursun. Erkek Mertse Bu Silahla Seni Korur
Namertse Döner Seni Sırtından Vurur...!! ELİF ve NAZLI isimlerinde 2 tane. çok tsk ederim şmdiden.Allah razı olsun hepinizden emekleriniz için.Temalarınızı kullanıyoruz.Hakkınızı helal edin..

Defne™Günes

Ay Yıldız Kolye
Bayan Vip
rank
Reaksiyon puanı
400
slm günaydın.Defne çok mahcup olarak yazıyorum kusura bakma ne olur bu 2.isteğim olacak eğer zamanın müsait olup yapabilirsen bu temanıda çok beğendim.Ama bir yazı gördüm çok beğendim onu yazmamız mümkünmü acaba
''Bir Erkeğe fazla Güvenirsen, Eline Silahı Vermiş Olursun. Erkek Mertse Bu Silahla Seni Korur
Namertse Döner Seni Sırtından Vurur...!! ELİF ve NAZLI isimlerinde 2 tane. çok tsk ederim şmdiden.Allah razı olsun hepinizden emekleriniz için.Temalarınızı kullanıyoruz.Hakkınızı helal edin..

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam