Merhaba Ziyaretçi

Kayıt olarak forum sitemizdeki tüm içeriklerden faydalanabilir, konu açabilir ve ek dosyaları indirebilirsiniz. Tüm özelliklerden yararlanmak için üye olabilirsiniz.

Kayıt ol Giriş yap

dj isim isteği

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
rank
selam hayırlı forumlar hayırlı akşamlar diliyorum.gönül dostları isim isteğim olacak yardımcı olursanız çok mutlu olurum.dj ismi başlarında dj ismi olmayacak bir şekilde renkleri kırmızı,beyaz.mavi,yeşil, pembe renklerden oluşacak hareketli aylin-aylince-funda-gökberk- isimlerini yazabilirmisiniz.zahmet verdiriyorum hakkınızı helal edin.hayırlı akşamlar hayırlı forumlar dilerim.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
rank
Web sitesi
Siteye git
selam hayırlı forumlar hayırlı akşamlar diliyorum.gönül dostları isim isteğim olacak yardımcı olursanız çok mutlu olurum.dj ismi başlarında dj ismi olmayacak bir şekilde renkleri kırmızı,beyaz.mavi,yeşil, pembe renklerden oluşacak hareketli aylin-aylince-funda-gökberk- isimlerini yazabilirmisiniz.zahmet verdiriyorum hakkınızı helal edin.hayırlı akşamlar hayırlı forumlar dilerim.
Aleyküm selam şu an pcde değilim pc ye geçtiğim zaman ilgileneceğim. Acelesi yoktur umarım.

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
rank
birbirinden çok güzel isimler ne kadar muhteşem emeğinize yüreğinize sağlık.çok teşekkür ediyorum.saolun var olun

gülcan.gülüm

Kayıtlı Üye
rank
isimleri radyoda denedim ama bir türlü açılmadı bu konuda bilgilendirirmisiniz rica etsem

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
rank
Web sitesi
Siteye git
isimleri radyoda denedim ama bir türlü açılmadı bu konuda bilgilendirirmisiniz rica etsem
Aşağıdaki bağlantıda bulunan konuyu inceleyerek kontrol ediniz.

« selam | dj ismi »

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)