Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

Yeni Android Telefon Almadan Önce Bunları Yapın!

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,392
Mesajlar
4,719
Çözümler
5
Reaksiyon puanı
1,283
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
Yeni Android Telefon Almadan Önce Bunları Yapın!

Akıllı telefon rüzgarı her geçen gün daha fazla kişiyi etkiliyor. Sürekli telefon değiştirenler ya da telefonları eskidiği için telefon almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Dolar kuru, vergi artışları gibi sebepler ile telefon fiyatları da sürekli artıyor. Bütçesini düşünen ve elindeki telefonla bir süre daha idare etmek isteyen kullanıcılar yeni andorid telefon almadan önce mutlaka aşağıda belirtilen durumları uygulamalılar.

Android telefon almadan önce bütçenizi korumak adına bunları yapmalısınız:
  • Depolama Alanı İhtiyacı: Android telefonların en büyük sıkıntılarından biri depolama alanı şikayetleri. Android kullanıcıları bu durumu daha ucuz ve etkili bir yolla atlatabilir, video ve fotoğraf gibi yüklü içeriklerinizi hafıza kartında depolamak telefon hafızasını rahatlatacaktır. SD kartınızı dahili depolama ile birleştirebilir ve dosya taşıma işlemini yapmayabilirsiniz. Telefonunuz hafıza kartını desteklemiyorsa tüm fotoğraf, video ve müziklerinizi bulut uygulamalarda muhafaza edebilir, cihazınızda hatrı sayılır bir yer açabilirsiniz.
  • Yavaş Telefon Hızı: Telefonunuz yavaşladıysa ve performansında düşüşler varsa format atabilirsiniz. Telefon hızını ilk günkü haline çevirmenin en etkili yolu fabrika ayarlarına sıfırlama işlemidir. Telefon hızlandırma programlarından yeterli verimi alamayabilirsiniz ancak bu işlemden önce tüm bilgi ve verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.
  • Batarya Yeniletme: Andorid telefon üreticileri kabul etmese de gelen güncellemeler bataryayı hızla tüketebiliyor. 500 kere şarj etme özelliğine sahip olan android telefon bataryalarını servislerde yeniletebilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status
Üst