• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

Windows 8 Başlat Menüsü

    Konu, Başlangıç tarihi tarihinde Konuyu Başlatan Adanalı tarafından paylaşıldı. Toplam 443 kez görüntülendi. 0, cevap verildi.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,593
Reaksiyon puanı
981
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Windows 95'ten Windows 7'ye kadar kullanıcılara sunulan geleneksel başlat menüsünün Windows 8 ile birlikte ortadan kalkarak yerini yeni başlat ekranına bırakması kullanıcılar tarafından en çok tartışılan özellikler arasında geliyor.

Başlat menüsünün Windows 8 ile birlikte ortadan kalkmasıyla beraber birçok üçüncü parti yazılım geliştiricisi kullanıcılara daha tanıdık bir çalışma ortamı sunmak için gereken başlat menüsünü Windows 8'e tekrar geri getiren uygulamalar üretmeye başladı.

Windows 8 için başlat menüsü uygulaması geliştiren yazılım firmalarından birisi olan Pokki tarafından yapılan açıklamaya göre şimdiye kadar 1.5 milyon kullanıcı Windows 8 için başlat menüsü uygulamasını indirmiş durumda ve günlük olarak bir kullanıcı Windows 8 üzerinde ortalama 10 kez uygulamayı çalıştırıyor.

Şirketin blog yazısında yer alan başka bir açıklamaysa şöyleydi: "Karşımıza çıkan bu ilk rakamlar kullanıcıların masa üstünden doğrudan uygulamalarına ve programlarına ulaşmayı sevdiğini gösteriyor."

İndirmek İçin Link => Pokki
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst