• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

Windows 7' de Fcp Tema Kaydetme Sorunu Çözümü Resimli Anlatım

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,536
Reaksiyon puanı
938
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Windows 7 işletim sistemlerinde bulunan flatcast fcp temayı masa üstüne kayıt etmedeki yaşanan bir sorunun çözüm yollarını anlatmaya çalışacağım.

Aşağıdaki yöntemlerde bulunan adımları başarılı bir şekilde yaparsanız flatcast fcp tema kayıt etme sorununuz tamamen çözülecektir.

Not: Hazırda bulunan temalarınızı USB belleğe yedeklemenizi öneririm. Bu işlemin ardından temalarınız silinerek default temalara dönebilir.

Yöntem 1

Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması > Kullanıcı Hesapları seçeneğine geliyoruz. Çıkan seçeneklerde En altta bulunan Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir seçeneğine tıklıyoruz.Açılan penceredeki kaydırma çubuğunu aşağıdaki görselde görüldüğü gibi en alta çekerek Şu durumda beni hiç bir zaman uyarma: seçeneğine getirerek Tamam butonuna tıklıyoruz.
Yöntem 2

Flatcast fcp tema kayıt etme sorunun 2. bir yöntemini de anlatacağım. Fcp tema kayıt etme sorununu bu 2 yöntemden birini kullanarak çözebilirsiniz.

Windows başlat tuşuna tıklıyoruz, arama kısmına çalıştır yazıyoruz. Arama sonuçlarından çıkan Çalıştır seçeneğine tıklıyoruz.Çalıştır seçeneğinin kısmında bulunan text alanına msconfig yazarak Tamam butonuna basıyoruz.Açılan pencerede Araçlar sekmesi altından UAC Ayarlarını Değiştir seçeneğini seçiyoruz altta bulunan Başlatma butonuna tıklayarak yine aynı şekilde ayarlarımızı yaparak kayıt ediyoruz.Umarım faydalı bir anlatım olmuştur. Yapamayan arkadaşlar konu altından yardım isteyebilirler.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst