• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

VirtualBox flatcast bot dinleyici programı kurulumu resimli anlatım

Konu, Başlangıç tarihi tarihinde Konuyu Başlatan Adanalı tarafından paylaşıldı. Toplam 6,654 kez görüntülendi. 36, cevap verildi.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
981
Şube
Adana
Merhaba kardeş,
Sende win 10 iso dosyası varmı,varsa gönderebilirmisin yada indirebilieceğim ibr link varmı.. ayrıca benim şuan kullandığım win 10 key numarası anahtar numarası bootlara kurunca verirsek sorun olurmu.. ama en önemlisi win 10 iso dosyası bulamıyorum, birde en iyi çalışan vpn programı hangisidir, hotspot kulanıyorum sürekli düşüyor winscreibe kulanıyorum onalrda nednese ıp değişmiyor. yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşk ederim,iyi akşamlar..
Not. bende şuan xp kurulu , win 10 daha iyi çalışır diye win 10 kuracağım için win 10 iso dosyası arıyorum..
Facebook ismimde Murat Temizyürek,Asker resmi olan.. .Yardımcı olursanız ordan sevinirim . tşkler
Merhaba şu an iso dosyası maalesef windows 10 iso dosyası iso dosyasını cep telefonundan (windows 10 yüklü olmayan bir işletim sistemi ile) falan indirebilirsin. Vpn konusunda maalesef benim hiç bilgim yok.

Murat Temizyürek

Kayıtlı Üye
0
Reaksiyon puanı
1
Onu nasıl yapacağım hiç bilmiyorum,tarif etsenizde beceremem, nerden temin ederim bilginiz varmı, neten falan bir link verebilirmisniz indirebileceğim yer varmı..
win 10 bulamaz isek, sizde win 7 varmı iso dosyası ve anatarı, yardımcı olursanız sevinirim

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
981
Şube
Adana

Pilot_Subay

Kayıtlı Üye
0
Reaksiyon puanı
0
Windows işletim sistemi için iso dosyasının linki var mı?

huseyn37

Kayıtlı Üye
0
Reaksiyon puanı
1

huseyn37

Kayıtlı Üye
0
Reaksiyon puanı
1
kurulum dosyasını ararmısınız banada ben virtual kurdum ama flatta sayıyı yukseltmiyor nerde hata yapiyorum bilemedim. hotspot da ukledim ama sayı aynı degısmıyor. hangi dosyalar lazım sıfırdan atarsanız bana yeniden yukleyecem.tskler sımdıden

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)