• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

temaya isim istek

Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.

zaman

Kayıtlı Üye
1
Reaksiyon puanı
6
slm inci hanm önce hayirli olsun burdasiniz sizi aradim yazdim tabbi cevap alamadim neyse ben sizden 3 teeemaniza isim rica ediyorum BENİ HATİRLADİNMİ adli temaya Birce yazarmisinz bu kalbe iyi geldin MESAFELER OLMAMAMLİ Aklima gelme adli bu 4 temaniza Birce yazarmisiniz sadece acilolursa mutlu olurum yeni temlarinizi bekliyorum emeklerinize saglikk tsk

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
938
Şube
Adana
Aleyküm selam öncelikle temaya isim yazdırma isteklerinizi kullanmak istediğiniz temanın altına yazmanız hem forum karmaşasını engellemek hemde sizin tema yapımcısına ulaşmasınızı hızlandırmak adına daha faydalı olacaktır. Ayrıca sizin bu konuyu açtığınız bölüm fcp tema bölümüdür konu açarken lütfen bölümlere dikkat ederek açalım, temaya isim yazdırma isteklerinizide kullanmak istediğiniz temanın altına mesaj olarak yazmanız daha sağlıklı olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim şimdi konuyu kilitleyip farklı uygun bir bölüme taşıyacağım bundan sonra lütfen biraz dikkat edelim.

Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)