Hoşgeldiniz Flatkolik.Net

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, ekli dosyalark indirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD19'a karşı sosyal izalosyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

Telefonun Sinyal Gücünü Arttırma Yolları

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,065
Reaksiyon puanı
672
Puanları
113
Şube
Adana
Web sitesi
Siteye git
Cinsiyet
Erkek
Telefonun Sinyal Gücünü Arttırma Yolları

Aramalarda sesiniz gidiyor ya da karşı tarafı net duyamıyorsanız, internet bağlanmada zorluk yaşıyorsanız veya sinyal gücünüz zayıfsa telefonun sinyal gücünü arttırma yollarını deneyebilirsiniz. Telefonun çekim gücünü arttırarak tüm bu sorunlardan kurtulabilir ve keyifli bir telefon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Telefonun Çekim Gücünü Arttırmak

Günlük hayatın en önemli cihazlarından biri akıllı telefonlar dolayısıyla bu cihazlarda yaşanan sorunlar sinir bozabiliyor ya da tüm günü mahvediyor. Telefonun çekim gücünü arttırmak için şunları deneyin:
 • Dış Etkenleri Kaldırın: Kapak ya da kılıf kullanarak binlerce liralık telefonunuzu korumak istiyor olabilirsiniz ancak dayanıklı ve kalın kapaklar sinyal gücünü azaltıyor. Kapak ya da kılıf alırken anten kısmını açıkta bırakacak modelleri tercih ederek telefonun çekme gücünü arttırabilirsiniz.
 • Baz İstasyonları: Telefonunuz sinyalleri baz istasyonlarından alıyor ancak çeşitli etkenler nedeniyle baz istasyonlarından gelen sinyaller zayıflıyor. Pencere kenarında durmak, metalden yapılan eşyaların yanında telefon kullanmamak ve telefonunuzu diğer elektronik cihazlardan uzak tutmak baz istasyonundan gelen sinyalleri yükseltecektir.
 • Batarya: Şarjınız azaldığında telefonunuz tasarruf moduna geçer ve sinyal bulma gücü de yavaşlar. Bataryanız azaldığında Wi-Fi ve Mobil veriyi kapatın bu sayede batarya ömrü uzarken telefonun şebekesi de yükselecektir.
 • SıM kartınızı kontrol edin: Kullanılan sim kartlar doğrudan bağlantıyı etkiler, sinyal gücünüz azaldığı takdirde sim kartı yerinden çıkarın ve temizleyin. Toz ya da kir gibi etkenleri temizlemek telefonun sinyal gücünü arttıracaktır.
 
 • Sponsor Reklam
 • Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

  Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

  Hesap oluştur

  Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

  Giriş yap

  Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

  Konuyu toplam 2 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

  • ipucu
  • Eğer bir şeye inanıyorsanız, geceleri ve haftasonları da çalışın. Kendinizi çalışıyor gibi hissetmeyeceksiniz.
  shape1
  shape2
  shape3
  shape4
  shape7
  shape8
  Üst