Sosyal medya hesaplarınızı forum hesabınızla birleştirebilirsiniz

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
2,896
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Web sitesi
Siteye git
Forum sitemizdeki üyeliklerinizi sosyal medya hesaplarınızla birleştirerek kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı https://www.flatkolik.net/account/connected-accounts/ yandaki bağlantıya tıklayarak, Facebook ve Google hesaplarınızla ilişkilendirerek forum sitemize girişlerinizide bu sosyal medya hesaplarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Size ne gibi fayda sağlar, kolayca kullanıcı adı ve şifre yazmanıza gerek kalmadan ilişkilendirmiş olduğunuz sosyal medya hesabınız üzerinden butona tıklayarak kolayca giriş yapabilirsiniz. Şifre ve kullanıcı adı unutma gibi sorunlarınız ortadan kalkar :)

Sosyal medya hesabımı forum hesabımla nasıl ilişkilendire bilirim?

Sitemizin menüsünde bulunan kullanıcı adınızın üzerine tıklayarak, Bağlı hesaplar seçeneğine tıklıyoruz.Bağlı hesaplar menüsünde çıkan şu an için Facebook ve Google olmak üzere 2 adet seçeneğimiz mevcuttur ilerleyen zamanlarda diğer sosyal medya hesapları seçenekleri de eklenecektir. Forum hesabınızla ilişkilendirmek istediğiniz sosyal medya butonunun üzerinde gelerek tıklıyoruz.Ben forum hesabımı, Facebook hesabımla ilişkilendirmek istiyorum o yüzden Facebook ile ilişkilendir butonuna tıklıyorum. Butona tıkladıktan sonra benden forumda hesabımın şifresini istiyor. Forum şifremi yazdıktan sonra "Ortak" butonuna tıklıyorum.Evet yapmamız gereken işlem bu kadar, forum hesabımızı Facebook hesabımızla ilişkilendirerek daha kolay giriş yapabilir, forum sitemize üye değilseniz üye olabilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst