• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

R10.Net davetiye kodu 1 adet

Konu, Başlangıç tarihi tarihinde Konuyu Başlatan Adanalı tarafından paylaşıldı. Toplam 922 kez görüntülendi. 2, cevap verildi.
Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
981
Şube
Adana
1 adet r10.net davetiya kodum vardır. İhtiyacı olan kişi aşağıdaki şablona göre davetiye isteğinde bulunabilir.

Davetiye isteme şablonu:

R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz :
Sahibi olduğunuz bir site :

Davetiye gönderebilmem için web siteniz üzerinden açılmış bir mail adresiniz bulunması gerekiyor.

Ahmethx

Kayıtlı Üye
0
Reaksiyon puanı
0
R10 üyelik istememin sebebi üniversite 2.sınıf okuyorum ve kendi çabalarımla hep buraya kadar geldim tüm üniversite ihtiyaçlarımı kendim karşılıyorum kendi web sitem üzerinde satış yaparak çogu zaman ihtiyaçlarımı karşılıyorum ama bazen müşteri bulamadıgım zaman oluyor zor duruma düşüyorum maddi açıdan. Bunun için r10a üye olmak istiyorum

Sahip oldugum site: instakiphizmeti.com
İnfo@instakiphizmeti.com

Adanalı

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
981
Şube
Adana
R10 üyelik istememin sebebi üniversite 2.sınıf okuyorum ve kendi çabalarımla hep buraya kadar geldim tüm üniversite ihtiyaçlarımı kendim karşılıyorum kendi web sitem üzerinde satış yaparak çogu zaman ihtiyaçlarımı karşılıyorum ama bazen müşteri bulamadıgım zaman oluyor zor duruma düşüyorum maddi açıdan. Bunun için r10a üye olmak istiyorum

Sahip oldugum site: instakiphizmeti.com
İnfo@instakiphizmeti.com
Mail adresini kontrol edebilirsin davetiye kodunu gönderdim. Hayırlı olsun umarım sorunsuz ticaretler yaparsın, hayatında başarılar dilerim.

Durum
Konu yönetici tarafından kapatılmıştır.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)