• Sosyal Medya Hesaplarımız:

Photoshop İle Neler Yapabiliriz?

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,406
Mesajlar
5,114
Çözümler
5
Reaksiyon puanı
1,389
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
Photoshop İle Neler Yapabiliriz?

Photoshop belki de bize sunulan en güzel görsel şov programıdır. Photoshop yani Adobe’nin yaptığı bu program kadar henüz piyasa da ve Dünya’da gelişmiş bir başka photoshop programı yok. Bu programı Dünya’nın en zengin grafikeri de kullanmak zorunda en kötü grafikeri de yoksa diğerleriyle bu yola başlayarak hiç bir kazanamazsınız. Siz en iyisi orjinal bir photoshop edinerek bu işte kendinizi geliştirip profesyonel tasarımlar oluşturmaya bakın. Photoshop İle Neler Yapılabilir?

Photoshop ile kullanmak istediğiniz fotoğraf üzerinde istediğiniz herşeyi rahatlıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin en kolayı var olan arka planınızı değiştirip yerine başka bir arka plan fotoğrafı ekleyebilirsiniz veya tasarımını yaptığınız fotoğrafın üzerin blur(bulanıklaşma), fotoğrafınızın üstünr yazdığınız yazılara gölge efekti verebilirsiniz. 10 saniye de fotoğraflarınızı kırpabilir, 360 derece döndürebilir hatta gözlerinizin rengini bile değiştirebilirsiniz. Tabi göz rengi değiştirme gibi olayları seviye seviye öğreneceksiniz, sizin bu ilk adımlarınızı şu anda dünya’nın en popüler grafikeri de yaptı. Belki de hiç bir yerden yardım almadı!

Photoshop’un kendine has özelliklerini kullanarak logolar, banner, flash banner, hareketli resimler, kapak fotoğrafları gibi tasarımlar yapabilirsiniz. Tabi bu tasarımların ne kadar kaliteli olduğunu sizin kaliteniz belirler yani siz tasarımınıza ne kadar özenerek çalışma yaptıysanız o çalışma o kadar kaliteli ve profesyonelce olur. Asla pes etmeyin, Youtube’u açın photoshop’u rahatlıkla öğrenebilirsiniz veya bizim sitemizin derslerinden yararlanarak photoshop hakkında önemli bilgilere ulaşabilirsiniz…
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Üst