Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

Müzik zamanı flatcast web radyo index şablonu

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Konular
1,392
Reaksiyon puanı
1,283
Flatcast radyoları için hazırlanmış müzik zamanı web radyo indexi. İndex 3 sayfadan oluşmaktadır, blogcu tarzı siteler için uyumlu değildir. Slider banner, dj listesi ve bir çok özelliği bulunmaktadır. Kullanmak isteyen olursa konu altından yardım isteyebilir veya kendisine göre düzenleyerek kullanabilir. Logoyu psd olarak images klasörüne ekledim, oradan photoshop programı ile açarak kendinize göre düzenleme yapabilirsiniz. Kullanacak olan kişilerden ricam lütfen benim adımı ve sitemize verilen linkleri kaldırmayın emeğe saygısızlık yapılmasın.

Ana Sayfa Ön İzleme Linki =>
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Yayıncılar Sayfası Ön İzleme Linki =>
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kurallar Sayfası Ön İzleme Linki =>

İndirme Linki =>

Ekran Görüntüleri;

Ana sayfa ekran görüntüsü;

muzik-zamani-radyo-in9kjov.jpg

Yayıncılar sayfası ekran görüntüsü;

muzik-zamani-radyo-inhakch.jpg

Kurallar sayfası ekran görüntüsü;

muzik-zamani-radyo-in70kx2.jpg

Konu Adanalı tarafından () değiştirilmiştir.

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status