• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

merhaba yeni tema istegi

İDRİS_18

Kayıtlı Üye
1
Reaksiyon puanı
6
selamunaleyküm hayırlı günler sizlerden kendim için bir iki degisik tema ricam olacakti temalarim formata silinince kalanlarida ben sildim açmayinca melva danda ricamdir bir tema bay temasi bir kaç tanede dj yedek isin ricamdir eyer yapilirsa temalar temalara sabit dj : ismi ... »Derdigüzel« olurrsa ve birkac renk beyazli renk tazlardan yazilirsa sevinirim simdinen sonsuz tesekkür ederim emeklere saglik. yazilar güzel okunan arka fon siyahli yada güzel net okunan olursa sevinirim..... idris_18

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
938
Şube
Adana
Aleyküm selam tam olarak nasıl bir şey istiyorsunuz ben pek anlayamadım tema isteği için ricada bulunduğunuz forum kullanıcımıza bildirim gitmesi için, @M€LV@ bu şekilde etiketler iseniz kendisine bildirim gidecek ve konudan haberdar olacaktır.

İDRİS_18

Kayıtlı Üye
1
Reaksiyon puanı
6
merhaba ben bir iki bay temasi radyoda kulanmak için bir kaçte dj isimi »Derdigüzel« temaya yzilacak isim bu isimdende bir kaç isim yazilmasini ricam olmustu bilmiyorum nereye yazilir mazur görüm .tam olarak nasil bir tema yazilar net okunan arka temasi siyah yani sizlere birakiyorum .saygilar

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Reaksiyon puanı
938
Şube
Adana
merhaba ben bir iki bay temasi radyoda kulanmak için bir kaçte dj isimi »Derdigüzel« temaya yzilacak isim bu isimdende bir kaç isim yazilmasini ricam olmustu bilmiyorum nereye yazilir mazur görüm .tam olarak nasil bir tema yazilar net okunan arka temasi siyah yani sizlere birakiyorum .saygilar
Anladım şimdi :) benim pc yeni formattan çıktı o yüzden hiç program yok maalesef o yüzden şu an için ben yardımcı olamayacağım programları kurduğumda yardımcı olabilirim.

İDRİS_18

Kayıtlı Üye
1
Reaksiyon puanı
6
tesekkür ederim ayni isi bende yasadim format attirdim adam da geleni gideni yedeklerimi silmis torarlayana kadar çok urastim tema ve dj isimlerim de silinmis temalar kimisi silinmis kalanlarda acmadi sildim ondan baska arkadsim da yapabilir mesala @M€LV@ olursa tabiki yoksa hazir temalardan idare ederimde ..

M€LV@

Bayan Vip
10
Reaksiyon puanı
348
tesekkür ederim ayni isi bende yasadim format attirdim adam da geleni gideni yedeklerimi silmis torarlayana kadar çok urastim tema ve dj isimlerim de silinmis temalar kimisi silinmis kalanlarda acmadi sildim ondan baska arkadsim da yapabilir mesala @M€LV@ olursa tabiki yoksa hazir temalardan idare ederimde ..
merhaba kişiye özel tema yapmıyorum hazır temalara dj isminizi yazabilirim

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)