Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

iPhone 6 Garantiye Nasıl Gönderilir?

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,392
Mesajlar
4,752
Çözümler
5
Reaksiyon puanı
1,288
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
iPhone 6 Garantiye Nasıl Gönderilir?
Dünyada birçok kullanıcısı olan iPhone telefonlar, kullanıcı hatası veya donanım arızası sebebiyle arızalanabiliyorlar. Bu can sıkıcı durum için kullanıcıların yapması gereken tek şey, ürünü teknik servise göndermektir. Ülkemizde teknolojik ürünlerde asgari 2 yıl olan garanti süresi içinde oluşan arızalar, ücretsiz olarak onarılabiliyorken; bu sürenin dışında oluşacak arızalar ile telefonu garanti kapsamı dışında bırakan durumlarda oluşan arızalarda, teknik servis sizden onarım ücreti talep edebilecektir.

iPhone Marka Telefonlar Neden Bu Kadar Çok Sevildi?
Apple telefon pazarına sunduğu akıllı telefonlarla adından söz ettirmeyi başarıyor. İlk iPhone telefon çıktığından beri dünya üzerinde milyonlarca seveni bulunan iPhone marka telefonlarda, kullanıcılar yeni bir telefon modeli piyasaya sürüldüğü zaman bu telefonu almak için büyük çaba gösteriyor. Yeni iPhone’u ilk alan olmak için mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturan iPhone takipçileri, gösterdikleri çaba ile herkesin takdirini kazanıyor. Mobil dünyada trend belirleyici olan iPhone telefonların bu kadar sevilmesinin arkasında kuşkusuz ki, kusursuz pazarlama taktiği yatmaktadır. iPhone marka telefonların yeni çıkan özellikleri ve telefona uyumlu birçok aksesuarın kullanıcıların hoşuna gitmesi, telefonunu bu kadar sevilmesinin altında yatan ilk nedenlerden biridir. Telefonunun sevilmesindeki bir başka nedense kullanıcılara verdiği güven ve kalitedir.

iPhone 6 Garantiye Nasıl Gönderilir?
iPhone 6 model telefon arıza yaptığı zaman tamir edilmesi için teknik servise götürülmesi gerekmektedir. Telefon garanti kapsamında ise yetkili teknik servise götürmek, hem orijinal bir onarım için hem de ücretsiz bir onarım için önemlidir.

iPhone 6 Telefonunuz Arızalandıysa Aşağıdaki Şekillerde Güvenli Bir Onarım Hizmeti Alabilirsiniz
apple.com adresine girerek; Destek sayfasından telefon modelinizi seçtikten sonra Onarım Seçeneklerine tıklayarak telefon onarım ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Açılan sayfada, ister size en yakın yetkili teknik servisi bulabilir isterseniz site üzerinden veya Apple müşteri hizmetlerinden onarım işlemi başlatabilirsiniz. İlinizde teknik servis bulunmaması durumunda, iPhone 6 telefonunuzu yetkili teknik servise kargo ile göndererek tamir işlemini başlatabilirsiniz. Tamir edilen telefon aynı şekilde adresinize geri gönderilecektir. Eğer ilinizde yetkili teknik servis var ise telefonunuzu elden servise teslim ederek de onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status
Üst