Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

İnternetten Kazanç elde etme

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,392
Mesajlar
4,719
Çözümler
5
Reaksiyon puanı
1,283
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
Anketle Para Kazandıran Siteler
Evde boş boş oturmaktan ve parasızlıktan dolayı her zaman bir ek gelir sağlama ihtiyacı doğmaktadır. Bu İhtiyacı teknoloji ile harmanlayıp, çok fazla olmasa da ufaktan damlatacak yöntemler vardır. Bu yöntemlerden birisi de anket doldurmaktır. Öyle anket siteleri var ki aylık 200-300 $ kazanmanız mümkün. Bu sitelere örnekler vermeye çalışacağız.

1. Marketagent.com
Marketagent.com Almanya merkezli bir anket sitesidir ve oldukça güvenilirdir. Siteye kayıt olur olmaz size 150 puan veriyor ve bu puanların her 100 tanesi 1 Euro’ya tekabül ediyor. Sitedeki puanlarınız 200 yani 2 Euro olduğu zaman, Papara ile çekebiliyorsunuz. Ancak bir sorun var ki, sitede her zaman aktif şekilde anket bulunmuyor. Sizin kişisel bilgilerinize dayanarak size özel anketler gönderiyor ve tek bir anketten 1-2 Euro gibi rakamlar kazanabiliyorsunuz. Ayrıca siteye referans ile arkadaşınızı kayıt ettirdiğiniz zaman 300 puan birden kazanabiliyorsunuz.

2. Napolyon.com
Napolyon, yerli bir anket sitesidir. Tıpkı marketagent.com gibi puan sistemi ile çalışmaktadır. Sitede size verilen anketlerle veya özel yarışmalarla, NAP adı verilen puanları toplayıp isterseniz nakit olarak, isterseniz de alışverişlerde kullanabiliyorsunuz. Referans sistemi Napolyon.com ’dada mevcut.

3. Myiyo.com
Myiyo.com, Türkiye merkezli bir anket sitesidir ve puan sistemi ile hareket etmektedir. Kullanımı oldukça basit ve kolay şekilde para kazandıran site ile minimum aylık 300-400 ₺ kazanabilirsiniz. Puanlarınızı nakit çekebildiğiniz gibi, alışveriş yaparak da kullanabilirsiniz.

4. Toluna
Toluna, çeşitli araştırma şirketlerinin bir araya gelerek, anketleri kullanıcılar üzerinde uyguladığı bir anket sitesidir. Yabancı bir site olmasına rağmen biriken puanlarınızı Türkiye’de faaliyet gösteren mağazalarda online olarak kullanabilirsiniz. Anacak her anket sizin profilinizle uyum sağlamıyor. Bu sebeple profilinizi yoğun ve kalabalık şehirler olarak ayarlarsanız kazanma olasılığınız yükselecektir.

5. Sorumani.com
Sorumani, Bir anket sitesi dışında, soru cevap sitesi tarzındadır. Kullanıcıların sorduğu soruları yine kullanıcılar cevaplayarak, hem soru soranlar hem de cevaplayanlar kazanç sağlamaktadır. Cevap verdiğiniz sorunun uzunluğuna göre minimum 0,01 ₺ kazanıyorsunuz ve bakiye 25 ₺ olduğunda banka hesabınızdan çekebiliyorsunuz. Ayrıca sitede çeşitli yarışmalarla kazancınızı ikiye hatta üçe katlamak mümkün.

Linkler
  1. Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  2. Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  3. Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  4. Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
  5. Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status
Üst