• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

Flatcast Nick Alma Resimli Anlatım

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,536
Reaksiyon puanı
938
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Flatcast nick oluşturabilmek için ilk olarak https://www.flatcast.com/WizUsr.aspx linkine tıklayarak flatcast nick alma sayfasına gidiyoruz.

"Please enter the code from the image!" kısmındaki görselde bulunan harfleri hemen yan tarafında bulunan kutucuğa yazıyoruz (birebir aynı yazılması gerekiyor). Resimdeki harfleri yazdıktan sonra "Next" butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.2. adımda ise bizden Cinsiyet, Adımız ve Soyadımızı istiyor. Adınızı soyadınızı yazabilir, radyo adınızı yazabilirsiniz veya boşluk bırakarak devam edebilirsiniz. Eğer nickinize tıklandığında profilinizde görünmesini istiyorsanız "I want my name to be shown to other Flatcast users" kısmında bulunan onay tikini aktif edebilirsiniz.3. adımda kullanıcı adı (Nickimizi) oluşturacağız. Doldurmanız gereken alanlar,

User Name: Oluşturmak istediğiniz nick.
Password: Nickinizle giriş yapmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor (en az 8 karakterden oluşmalı, bunlardan en az bir tanesi büyük yazılmış harf, en az bir tanesi küçük, yazılmış harf, en az bir rakam veya işaret (virgül, nokta v.s.) olmalı).
Repeat your password: Oluşturduğunuz şifreyi tekrardan yazmanız gerekli.
Email address: Bu alana mail adresinizi yazmanız şart değil. Yazarsanız eğer şifrenizi falan unutursanız yeni şifre talebinde bulunabilmeniz önemli (tavsiye ederim).

Bu alanları aşağıdaki görselde göründüğü gibi doldurduktan sonra "Next" butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.4. adımda adres bilgileri istenmemektedir, bilgileri adres bilgilerini yazmak şart değil, ben yazmadan "Next" butonuna tıklayarak işleme devam ediyorum.5. Adımda kişisel bilgileri istiyor (Doğum günü, meslek, v.b) gibi bilgiler yazmak zorunda değilsiniz "Next" butonuna tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.6. adımda nickinizle bir radyoya girdiğinizde hangi renkle girmenizi istediğinizi seçmenizi istiyor hangi rengi kullanmak istiyorsanız seçerek "Next" butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.7. ve son adım işlemin tamamlandığını ve kayıt işlemini tamamlamak için altta bulunan "Register" botununa tıklamanızı istiyor. "Register" butonuna tıklayarak kayıt işlemini bitirip radyoya giriş yapabiliriz.Nick kayıt etme işlemi tamamlanmıştır belirlediğiniz nick ve şifreniz ile artık istediğiniz radyoya giriş yapabilirsiniz. :)
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst