Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

Flatcast fcp temaya dj ismi veya başka bir gif ekleme

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Konular
1,392
Reaksiyon puanı
1,283
Flatcast fcp temaya dj ismi veya başka bir gif ekleme

Flatcast fcp radyolara hareketli dj ismi eklemek için gerekli işlemleri resimlerle anlatmaya çalışacağım umarım faydalı bir anlatım olur.

İlk olarak ekleyeceğimiz gif uzantılı resmi bir resim yükleme sitesine (postimages.org, hizliresim.com, directupload.net, v.b gibi) yükleyerek URL'sini alıyoruz. Resmimizi yükledikten sonra verilen gif resmimizin linkini kopyalıyoruz.

Ben genelde resimlerin URL'sini postimages.org sitesinden alıyorum, bu konundada postimages.org sitesini kullanarak anlatacağım.

Temama eklemek istediğim gifi resim yükleme sitesine yükledim ve urlsini kopyaladım.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-1.jpg

URL'yi kopyaladıktan sonra yayın almış olduğumuz sayfaya gelerek Preset Selection kutusunun altında bulunan Design Tool kısmına geçiyoruz.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-2.jpg

Temamızın Design Tool kısmına geçiş yaptıktan sonra, tema üzerinde herhan gibi bir kısma mausun sağ tuşuna tıklıyoruz çıkan seçeneklerden Insert > Picture seçiyoruz.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-3.jpg

Resim yüklememiz için, bir kare çıkacak çıkan karenin üzerine sağ tıklayarak Picture > Change URL Source seçeneğine tıklıyoruz.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-4.jpg

Şimdi açılan link alanına eklemek istediğimiz resmin URL'sini yapıştırırak klavyemizden enter tuşuna basıyoruz.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-5.jpg

Evet resim yükleme işlemimiz bu kadar. Resmi eklemek istediğiniz alana göre genişlik ve yükseklik değerlerini karenin etrafındaki yeşil çizgi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

flatcast-temaya-gif-ekleme-resimli-anlatim-6.jpg

Hepsi bu kadar.

Forum sitemizde bulunan, flatcast hareketli dj isimlerine alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adınıza özel hareketli isim yazdırmak için alttaki bağlantıya tıklayarak istekte bulunabilirsiniz.

Konu Adanalı tarafından () değiştirilmiştir.

bynsessizce

Kayıtlı Üye +
1
Konular
6
Reaksiyon puanı
50
Mehmet bey emeğinize sağlık çok güzel anlatmisiniz.. ben bu forumdan indiremedim onu sormustum

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Yönetici
10
Konular
1,392
Reaksiyon puanı
1,283
Eğer resim tıklanıyorsa üzerine tıklayın açılan sayfada indirme ikonu göreceksiniz oradan indirebilirsiniz.

20181214-235506fxjt6.jpg

Veya açılan resimde sağ tık yaparak kayıt edebilirsiniz.

Dokunmatik telefon veya tablet gibi dokunmatik bir ekran kullanıyorsanız resmin üzerine basılı tutarak çıkan seçeneklerden kayıt edebilirsiniz.

bynsessizce

Kayıtlı Üye +
1
Konular
6
Reaksiyon puanı
50
sükür alabildim tsk ederim emeğinize sağlık Mehmet bey iyi geceler

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status