Kayıt ol
  • Sosyal Medya Hesaplarımız:

En İyi Video Player Programları

Adanalı

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ؛ ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,398
Mesajlar
4,903
Çözümler
5
Reaksiyon puanı
1,324
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
En İyi Video Player Programları

Kodi
Video programının aksine medyaları tutmaya yarayan bir program olarak üretilmiştir. Fakat video player görevini de yaptığı için tutulan bir program olarak bilinmektedir. Arşivlerin ve video gibi uygulamaların rahatça izlenebileceği bir platformdur.

VLC Player
Kişiye göre düzenlenebilir ve ücretsiz olarak bilinen VLC player kullanıcıların çok tercih ettikleri video playerların arasında yer almaktadır. Profesyonel bir kullanım gerektirmeyen görünümü ve kullanımı basit ve kişiye özel yapılandırılabilen bir arayüze sahip. Kişinin isteğine göre farklı temaları bulunmakta olan VLC player video ve ses izlemek, dinlemek için ideal olarak bilinen bir video player. Ayrıca yüksek ses sistemi de bulunmaktadır. Bu sayede bilgisayarın ses formatı dışına çıkılması da mümkün kılınmıştır.

MediaMonkey
Oldukça gelişmiş bir video player olan MediaMonkey profesyonel bir arayüze sahip olmakla birlikte videolarında keyifle izlendiği bir platform olarak bilinmekte. Ücretsiz versiyonu bulunmaktadır fakat gold edition olan sürümü paralıdır. Ücretsiz sürüm ile ücretli sürümün aralarında ufak tefek de olsa farklar bulunmaktadır. Örneğin; bir diskin daha hızlı bir şekilde yazdırılması, arka planın kişiye göre dizayn edilebilmesi vb. gibi farklar bulunmaktadır.

GOM Player
Sürümü içerisinde neredeyse tüm her şeyi destekleyen kullanımı ve arayüzü oldukça kolay olan bir video player olarak bilinmektedir. Diğer video playerların aksine GOM Player'da 360 derece videolar da rahat bir şekilde izlenilebilmektedir. GOM Player izleyicilerine bu ek özelliği de beraberinde vermektedir. Ayrıyeten ayarlar kısmında videolar ile ilgili diğer birçok ayarı bünyesinde barındırması da onu diğer video oynatıcılarından farklı kılan bir diğer özellik olarak bilinmektedir. GOM Player, VLC Player gibi ücretsiz sürümdür bu sayede en çok tercih edilenlerin arasına girebilmiştir. Ücretsiz olup diğer video oynatıcılardan birçok farkı olması onu daha çok kullanılabilir bir video oynatıcı kılmıştır.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

DMCA.com Protection Status
Üst