• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

Denemekten Korkmayın

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,536
Reaksiyon puanı
938
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
Kendinizi denemekten asla vazgeçmeyin ve hayata karşı yapmak istedikleriniz şeyler konusun da daha çok cesaretli olun ve bunun için de yapma istediklerinizi denemekten asla çekinmeyin. Eğer yapmak istediğiniz her ne varsa bunları yapmazsanız ve ya yapmaktan çekinir, korkarsanız kaybedersiniz ve başarıya ulaşamazsınız.

Başarıya giden her yol sürekli denemekten ve bunun içinde vazgeçmemekten geçer. Eğer durduğunuz yerde sayarsanız ve başarmak istediğiniz şeylerden koparak ya da vazgeçerek yaşarsanız her zaman kaybetmeye mahkum olursunuz. Kendinizi eğitmeniz ve bunu yaparken de denemekten asla vazgeçmemek gerekir. Aileniz ve ya okulunuz dışın da kalan zamanlar da sürekli yeni arayışlar içerisine girmeniz gerekir ve bunu yaparken de aklınıza koyduğunuz yeni amaçları denemekten asla korkmamalısınız. Her zaman hayata karşı daha olumlu bakmak ve bunu yaparken de daha cesur olmak gerekir. Neden başarı için daha çok çalışmak varken korkarak ve ya vazgeçerek kaybede’siniz ki? İşte kendinizi sürekli geliştirip ve daha fazla olumlu olarak yapmak istediklerinizi en iyi şekilde yaparsanız ve aklınıza koyduğunuz hedeflere her zaman yakın olursanız hep kazanan taraf siz olursunuz. Hedeflerinize yürürken seçeceğiniz yollar önemlidir bunun için asla çekingen değil girişken olmalısınız.

Hedeflerinize doğru yürürken ve aklınıza koyduğunuz şeyleri yaparken her zaman deneyin ve sonun da kaybetseniz de asla pes etmeyin ve daha çok hırslanarak olumlu sonuçlar elde edin.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst