• Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın COVİD-19'a karşı sosyal izolasyon ve hijyene dikkat edin! #EvdeKal

All in One Seo Nedir, All in One Seo Pack Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Admin

Flatkolik.Net
Yönetici
10
Katılım
9 Haz 2018
Mesajlar
3,536
Reaksiyon puanı
938
Puanları
113
Şube
Adana
Cinsiyet
Erkek
All in One Seo Nedir, All in One Seo Pack Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

All in seo pack Kurulumu :

Önce bu adrese gidip All in One SEO Pack all in seo pack eklentisini indirmelisiniz. Bilgisayarınıza .zip uzantılı dosya indikten sonra zip dosyasından çıkarın ve bir kenarda beklesin ardından ftp programı yardımıyla wordpress’inizin kurulu olduğu dizine bağlanın sırasıyla wp-content/plugins klasörüne all in seo pack dosyasını aktarıyoruz. Ftp ile işimiz bitti şimdi gelelim eklentinin aktifleştirilmesine. Admin panelinize girin ve ardından “Eklentiler” menüsüne tıklayın ve çıkan sayfadan yüklü eklentileri göreceksiniz. Bu sayfadan all in seo pack eklentisini bulup etkinleştir linkine tıklayınız. Artık all in seo pack aktifleştirilmiş durumda yanlız enable yapmamız ve düzenlememiz gerekmektedir.

All in seo pack Kullanımı :

All in seo pack kullanımı ile alakalı resimi aşağıdan inceleyebilir ve açıklamalara göre sitenizin title (site başlığı), description (site tanımı) ve keywords (anahtar kelime)lerini girebilirsiniz.Admin panelinden “Ayarlar” menüsünden All in One SEO bağlantısını tıklayın.

Yukarıdaki resime göre gerekli kısımları doldurup ardından “Seçenekleri Güncelle” butonuna basınız. Başlangıç kısımlarını yani Anasayfa Başlığı, Anasayfa açıklaması, Anasayfa anahtar kelimeleri (virgülle ayırın) doldursanız kâfidir. Diğerlerinde değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Artık eklentimiz aktif olarak çalışacaktır.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst